Restrukturyzacja dla firm

Masz problem z płynnością i obawiasz się o przyszłość firmy oraz swoją? Nie ma sytuacji bez wyjścia! Rozwiązaniem jest restrukturyzacja Twojej firmy
Napisz do nas!!! 

Pomagamy w rozwiązaniu problemu każdej firmy:

 • Zabezpieczenia dłużnika przed wierzycielami;
 • Wstrzymanie windykacji ze strony wierzycieli;
 • Wdrożenie działań naprawczych;
 • Znaczne wyeliminowanie z zadłużenia odsetek i kosztów obsługi egzekucyjnej;
 • Zmniejszenie zadłużenia w wyniku działań układowych –
 • negocjacji z wierzycielami;
 • Ochrona prawna nieruchomości, ruchomości dłużnika

Na czym więc restrukturyzacja kredytu ma polegać? Zgodnie z praktyką restrukturyzacja kredytu polega na tym, że bank za pewne dodatkowe zyski idzie kredytobiorcy na rękę i wydłuża mu termin spłaty kredytu albo w inny sposób dopasowuje spłatę kredytu do jego aktualnych możliwości finansowych, np. poprzez wprowadzenie tzw. wakacji kredytowych. W ten sposób w ramach istniejącej i tej samej umowy kredytu ustanawia się nowe warunki, a w szczególności terminy spłaty kredytu. Tym głównie ścisła restrukturyzacja różni się od konsolidacji, która za zadanie ma zebrać w jedną umowę kilka zobowiązań. 

Czy warto dokonywać restrukturyzacji kredytu? To oczywiście zależy od konkretnej sytuacji. Jako kredytobiorca powinieneś dokładnie przeanalizować swoją sytuację ekonomiczną i uświadomić sobie, czy stać Cię będzie na spłatę kredytu na nowych zasadach. Pamiętaj jednak o podstawowej zasadzie, że bank nie działa w Twoim interesie, ale w interesie własnym i będzie dążył do maksymalizacji zysku z danej umowy kredytowej. Zastanów się więc, czy warto dokonywać restrukturyzacji jeśli za chwilę możesz nie być w stanie spłacać również tego zrestrukturyzowanego kredytu. Taka sytuacja dla Ciebie jako kredytobiorcy byłaby skrajnie niekorzystna. Nie dość, że musiałbyś spłacić tyle co wedle starych warunków miałeś do spłaty, to dodatkowo musiałbyś zapłacić bankowi dodatkowe koszty za zgodę na restrukturyzację. Czy to się opłaca? Oczywiście musisz zadecydować samodzielnie, patrząc na swoją kondycję finansową. 

Wypełnij formularz

  Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
  Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.

  Kredyt gotówkowy

  Kredyt konsolidacyjny

  Kredyt firmowy

  Kredyt hipoteczny

  Restrukturyzacja dla firm

  Poprawa scoringu BIK

  Odzyskiwania prowizji od spłaconych kredytów

  Leasing dla firm

  Antywindykacja

  +48 789-566-990